Belge ve Formlar

Merkezimiz Tarafından AÇIK olan Kurs ya da Sertifika Programına Katılım İçin Gerekli Belgeler.

T.Ü. Sürekli Eğitim Merkezinde "AÇIK" olan kurs ve sertifika programlarına katılmak isteyenler için aşağıda istenen 1. sıradaki formu doldurup 2. ve 3. sıradaki gerekli olan belgeleri düzenledikten sonra TUSEM  Müdürlüğüne  şahsen başvurmaları gerekmektedir. Posta ya da fax ile yapılan ya da üçüncü şahıslar tarafından yapılacak olan başvurular değerlendirilmeyecektir.

  1. Başvuru Formu (Ekte verilmiştir.)
  2. İki Adet Vesikalık Fotoğraf
  3. Başvurulacak Kurs / Sertifika Programı için web sitesinde yapılan duyuruda belirtilen katılım ücretinin yatırldığını gösteren banka dekontunun aslı. (Banka Hesap Numaraları Başvuru Formunda belirtilmiştir)

Kurs Sertifika Programı Düzenlemek İsteyenler İçin Belgeler

T.Ü Sürekli Eğitim Merkezi kanalı ile kurs ya da sertifikasyon programı düzenlemek isteyen kurum ve kuruluşların bu programa ilişkin aşağıdaki 1.2. sıradaki belgeleri doldurup, 3. sıradaki belgeleri de düzenledikten sonra TUSEM  Müdürlüğüne  kurum / kuruluş yetkilisi tarafından şahsen başvurmaları gerekmektedir. Posta ya da fax ile yapılan ya da firma yetkilileri dışında üçüncü şahıslar tarafından yapılacak olan başvurular değerlendirilmeyecektir.

  1. Kurs Sertifika Programı Düzenlemek İçin Dilekçe (Ekte verilmiştir.)
  2. Kurs Sertifika Programı Zaman Çizelgesi (Ekte verilmiştir.)
  3. Düzenlenecek olan Kurs ve Sertifika Programına dair düzenleyiciye ait olan yetkinlik belgelerinin onaylı suretleri (Diploma, Sertifika, vs..)
Ek Dosyalar
Bu içerik 26.04.2013 tarihinde yayınlandı ve toplam 4512 kez okundu.